АКАДЕМІЧНИЙ ПЛАГІАТ В ПІДРУЧНИКУ
Показник впливовості науковця - h-index (індекс Гірша) М.П.Кузьмінець не має і ніколи мати не буде, оскільки його «роботи» публікувалися в непрестижних виданнях, без сторонніх рецензій і більшість в СПІВАВТОРСТВІ. Публікації діючих викладачів НТУ https://goo.gl/qvNfJ1 , серед яких його немає. Що це за доктор, який майже не має власних публікацій? Він полюбляє скрізь приписатися і це йому нажаль вдається. Так ВСІ його "винаходи" і патенти "зроблені" у СПІВАВТОРСТВІ колективу авторів, отже їх цінність майже нульова. Зараз він намагається "долучитися" до винаходу електрогенератора турбінного типу!!! О.А.Городецького. Його намагання потрапити у співавтори посібника В.Г.Жемчужнікова та Н.М.Букраби з нарисної геометрії закінчилися фіаско (йому відмовили). Але він не засмутився і сам себе, разом із Т.С.Степаненко, включив у підручник!!! "НАРИСНА ГЕОМЕТРІЯ". Для цього він використав навчальний посібник Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) та замінив (прибрав) дійсного співавтора посібника Крівцова В.В. на своє прізвище!, що є чистісіньким ПЛАГІАТОМ
У квітні 2015 року кафедра начебто «рекомендувала» до видання цей підручник, чого насправді не було! На кафедрі підручник не обговорювався і засідання кафедри взагалі не було, а протокол М.П.Кузьмінець у змові із секретарем кафедри Т.С Степаненко підробили, за що у Кримінальному Кодексі України передбачена ст. 366 «Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів». Згоди на видання вони НІКОЛИ БИ НЕ ОТРИМАЛИ, оскільки всі викладачі знали, що М.П.Кузьмінець не здатний написати щось по нарисній геометрії.
Також "доктор" хизується тим, що тільки за 2015 рік "написав" 7 книжок!!!
1. Сівко В.Й., Кузьмінець М.П. Виробничі процеси та обладнання підприємств будівельних матеріалів : підручник. – К.: «МП Леся», 2015. – 332с. 2. Сівко В.Й., Науменко Ю.В., Кузьмінець М. П., Дейнека К.Ю. Теорія обертових машин : Підручник. – Рівне: НУВГП, 2015.- 527 с. 3. Будівельне матеріалознавство в дорожньому будівництві: навч. посіб. / В.В. Мозговий, Ю.М. Дорошенко, А.М. Онищенко, М.П. Кузьмінець, В.В. Смолянець, В.В. Зінченко. – К.НТУ, 2014. – 416 с.:94 іл. – Бібліогр. 82: с. 400-415. 4. Теоретичні та практичні дослідження ресурсу асфальтобетонного покриття на залізобетонних транспортних спорудах: моногр. / А.М. Онищенко, М.П. Кузьмінець, В.Ф. Невінгловський, М.В. Гаркуша. – К. : НТУ, 2015. – 324с 5. Геологія з основами геоморфології і інженерної геології: навч. посіб.[Текст]/ [Мозговий В.В., Шабатура О.В.,Онищенко А.М., Кузьмінець М.П., Опрощенко І.О.] – К.: НТУ, 2013. – 208с. 6. Асфальтобетонні заводи та асфальтозмішувальні установки ( загальні відомості, конструкції, вибір, технічні характеристики) : навчальний посібник. / Л.А. Хмара, О.С. Шипілов, В.Д Мусійко, М.П. Кузьмінець. – Київ- Дніпропетровськ : НТУ, 2015. – Ч. 3 – 248 с. 7. Дорожні машини. Машини для будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг : навч. посіб. Част.ІІ. Л.А. Хмара, О.С. Шипілов, В.Д. Мусійко, М.П. Кузьмінець, В.І. Пантелєєнко, С.О. Карпушин. – К:., Д.: НТУ, 2013. – 400с. 8. Автомобільні дороги: будівництво, ремонт, машини і механізми для виконання робіт: навч.посіб. Ч.1/ Л.А. Хмара, О.С. Шипілов, В.Д. Мусійко, М.П. Кузьмінець. – К.; Д.: НТУ, 2011. – 416 с.: 245 іл. – Бібліогр. 26: с. 414- 415. 9. Прикладна механіка робочих процесів машин: Монографія / Сівко В.Й., Кузьмінець М.П. – К. НТУ, 2009.- 349с. – Бібліогр.: с. 342-347. 10. Теоретичні та експериментальні дослідження Південного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві: моногр. / А.М. Онищенко, М.П. Кузьмінець, В.П. Редченко, Д.Й. Тарнопольський, С.Ю. Аксьонов. – К. : НТУ, 2014. – 341 с.: 110 іл. – Бібліогр. 81: C. 244–251.(аналіз цього шедевру буде в наступному блозі)
(в списку тільки 4) і ВСІ вони в СПІВАВТОРСТВІ!!! Та якщо до деяких [2,7-9] він хоч якесь опосередковане відношення МОЖЕ МАТИ, то до решти [1,3-6], взагалі ніякого відношення НЕ МАЄ! Тобто в кращому випадку ДОПИСАНИЙ. "Письменник" не розуміє, що за кожні 52 дні НЕ МОЖЛИВО випускати нову книгу.
ВСІ його "книги" надруковані без належної експертизи (рецензії "липові") у місцевій друкарні НТУ, а його заслуга лише в просуванні і прискоренні виходу чергового "шедевру".
За 2016 рік цей горе науковець перейшов на дописування свого прізвища у методичні вказівки смішним об'ємом 18/4=4,5 сторінки кожний співавтор.
Кузьмінець М. П., Пристайло М. О. Основи систем автоматизованого проектування : Методичні вказівки. – К. : НТУ, 2016. – 22 с.
Кузьмінець М. П., Пристайло М. О., Рашківський В. П., Степаненко Т. С. Інженерна графіка: Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи. – К. : НТУ, 2016. – 30 с.
Кузьмінець М. П., Пристайло М. О., Рашківський В. П., Дубовенко Ю. І. Комп’ютерна графіка: Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи. – К. : НТУ, 2016. – 18 с.
Кузьмінець М. П., Пристайло М. О., Мартинюк І. Ю. Введення до інформаційних технологій: Методичні вказівки. – К. : НТУ, 2016. – 79 с.
Оригінал посібника викладено нижче